Psychológia moderného pracoviska - Komfort a produktivita

Psychológia moderného pracoviska - Komfort a produktivita

Moderné spoločnosti sa dnes snažia svojim zamestnancom poskytnúť pridanú hodnotu vo forme štýlového pracoviska. Dbá sa na výber farieb, správne osvetlenie a vytváranie oddychových zón, ktorých cieľom je vytvoriť príjemné pracovné prostredie. Spokojnosť zamestnancov a následnú produktivitu však priamo ovplyvňuje aj komfort a zdravé podmienky na prácu.

Marec 21, 2022

Čitať
Kancelárske trendy 2022

Kancelárske trendy 2022

Aj pracoviská sa menia pod vplyvom dynamických trendov, ktoré sa pravidelne obmieňajú každú sezónu. Aké novinky sa objavujú v kanceláriách? Nie je to len o farbách či nových štýloch, pracoviská sa premieňajú pod vplyvom nových potrieb zamestnancov a ich preferencií. Hlavné slovo má zdravie, pohodlie a flexibilita. Ako ich môžete na svoje pracovisko priniesť vy?

Marec 07, 2022

Čitať
Ako vyzerá pracovisko v roku 2022?

Ako vyzerá pracovisko v roku 2022?

Každý rok sa vo svete priestriedajú staré trendy s novými. Tie na rok 2022 boli do veľkej miery ovplyvnené stále prebiehajúcou pandémiou. Týka sa to aj trendov na pracovisku z pohľadu dizajnu aj pracovnej výkonnosti. Ktoré trendy čakajú kancelárie a administratívne priestory v roku 2022?

Február 01, 2022

Čitať
Psychológia moderného pracoviska - Farby a materiály

Psychológia moderného pracoviska - Farby a materiály

Tak, ako v každom interiéri, aj na pracovisku na nás výrazné vplývajú použité farby, materiály či jednotlivé kusy nábytku. Tieto detaily tvoria celok so špecifickou atmosférou a náladou, ktoré však môžeme využiť vo svoj prospech. Psychológia pracoviska sa zaoberá aj týmito otázkami. Aké farby zvoliť, ako ich skombinovať a doplniť vhodnými materiálmi tak, aby vzniklo príjemné prostredie, ktoré podporuje produktivitu aj dobrú náladu?

December 07, 2021

Čitať
Psychológia moderného pracoviska

Psychológia moderného pracoviska

Príjemná, moderná kancelária je základným predpokladom spokojného zamestnanca. Uvedomujú si to aj samotní zamestnávatelia a firmy, ktoré sa snažia vytvárať atraktívne podmienky pre svojich pracovníkov. Tie by mali kombinovať komfortnú atmosféru s praktickými prvkami. Súzvuk dizajnu a funkčnosti je pre pracovisko veľmi dôležitý.

November 23, 2021

Čitať
Vytvorte si doma zdravé pracovisko

Vytvorte si doma zdravé pracovisko

Zdravé a pohodlné sedenie by malo byť našou prioritou, či už pracujeme z domu alebo klasickej kancelárie. Výber správneho nábytku je v tomto prípade viac ako dôležitý. Ako si teda vybrať ideálnu kancelársku stoličku a stôl?

November 09, 2021

Čitať