Výroba na mieru

Na výrobe nášho nábytku sa podieľajú zruční remeselníci, ktorí sú skutočnými majstrami svojho remesla, dbajú na najmenšie detaily a pomáhajú nám tak vyrábať produkty hodné moderných priestorov, na ktorých kvalitu sa budete môcť spoľahnúť počas dlhých rokov. Výroba využíva najmodernejšie technologické vybavenie  značky Holz-Her, ktoré nám umožňuje dosahovať najvyššiu kvalitu.

 OLEPOVAČKA HRÁN HOLZ-HER AURIGA 1308XL

Séria AURIGA sa koncentruje na to podstatné, čim spája kompaktnosť s vysokým stupňom automatizácie. V stroji sa nachádza patentovaný lepidlový GLU JET systém. Jedinečná hybridná technológia umožňuje použitie použitie EVA alebo PUR vo forme lepidlových patrón alebo granulátu. Ohrev lepidla sa deje v priebehu 3 minút a tak isto šetrí aj energiu. Vo svojej triede ponúka nadpriemernú produkciu a špičkové vyhotovenie.

Olepovačka hrán Holz-her

VERTIKÁLNE CNC CENTRUM HOLZ-HER EVOLUTION 7405

Vertikálne obrábacie centrum HOLZ-HER EVOLUTION 7405 – 4Mat je zariadenie určené pre frézovanie, vŕtanie a drážkovanie nábytkových dielcov s minimálnou potrebou miesta pre osadenie a vysokou flexibilitou. 

 

Vertikálne CNC Holz-her

 

LASEROVÉ REZANIE RÚROK ADIGE LT722D LASERTUBE

Čo sa týka spracovania kovových profilov a rúrok, laserovým rezaním je možné s presnosťou 0,01 mm spracovať prvky konštrukčných zostáv, ktoré sa následne spájajú v celok - výroba regálov, konštrukcie masívnejších recepcií, stolov, skríň, pódií, a iné.