Interiérové štúdio | JC design

Sme Jessica Coulture...

INTERIÉROVÉ ŠTÚDIO

FIT-OUT

PRETVÁRAME NÁVRHY DO REALITY...

Sme presvedčení, že každý interiér má svoju vlastnú identitu a osobnosť. Preto pristupujeme už od prvotnej konzultácie až po realizáciu podľa individuálnych potrieb klienta. Cieľom nášho tímu špecialistov je nadobudnúť dokonalý súlad a pochopenie so zreteľom na detail. Konzultácia, návrh riešenia, či spracovanie vizualizácie patria k našim základným postupom.

1.

KONZULTÁCIA

Rezervácia termínu stretnutia

Prvým krokom našej spolupráce je konzultácia potrieb a predstáv klienta. Osobné stretnutia si veľmi ceníme a vždy sa snažíme nájsť si na každého dostatočný priestor.
Radi Vás privítame v našom Showroome v budove LightPark, Račianska 90, 831 02 Bratislava, 2. poschodie

Rezervovať termíny si môžete priamo telefonicky na telefónnom čísle +421 903 895 556 alebo e-mailom na info@jcdesign.sk

2.

NÁVRH RIEŠENIA

Príprava podkladov a voľba možností pre vizualizáciu

Po spoločnej konzultácii prichádzajú na rad naši dizajnéri. Tí sa podľa vopred definovaných požiadaviek klienta snažia nájsť vhodný návrh riešenia. Výber z viacerých typov, možností, s cieľom nájsť to správne riešenie.

3.

CENOVÁ PONUKA

Optimálne cenové riešenie pre klienta

S optimálnym výberom návrhu riešenia sa snažíme násjť aj optimálne cenové riešenie.

4.

VIZUALIZÁCIA

Tvorba vhodného riešenia, určenie produktov, materiálov a celkového dizajnu

Odsúhlasením návrhu a cenovej ponuky sa môžeme pustiť do prípravy vizualizácie. Vizuálizáciou sa klient dostáva do kontaktu návrhu s realitou. Výber vhodných farieb, tvarov, materiálov a tvorba celkového dizajnu sú pre nás hračkou.

5.

PROJEKTOVÁ DOKUMENTÁCIA

Podrobné výkresy a špecifikácie

Súčasťou každého projektu je vždy vypracovaná projektová dokumentácia, s podrobne skreslenými výkresmi a špecifikáciami zvolených produktov alebo produktov na mieru.

6.

REALIZÁCIA

Inštalácia na mieru a projektový manažment

Po odovzdaní projektovej dokumentácie naša práca ešte zďaleka nekončí. Skutočná spolupráca a individuálny prístup začína pri realizácii projektu, kde sa o vedenie stará náš projektový tím. Realizácia a ukončenie prác v reálnom čase, dodržanie vopred stanovených termínov ako aj kvalita práce sú pre nás kľúčové.

7.

ODOVZDANIE PROJEKTU

Úspešné odovzdanie projektu, naplnenie očakávaní klienta sú čerešničkou na torte. Každú spätnú väzbu a hodnotenie si ceníme. Aj keď sa vždy snažíme byť o krok vopred, práve vy nám pomáhate sa neustále zlepšovať a inovovať naše procesy.

8.

STAROSTLIVOSŤ O KLIENTA

Po odovzdaní projektu náš kontakt s klientom nekončí. Vždy sa radi opäť stretneme pri zdolávaní ďalších výziev, ako aj poskytovaní podporných služieb a poradenstve.

Vďaka nášmu širokému portfóliu kancelárskeho nábytku a jeho možnostiam prispôsobenia dokážeme do každého priestoru priniesť komfort aj štýl. Náš nábytok je vhodný do open-space konceptov, ale aj do klasických samostatných kancelárií či iných, špecifických priestorov, pričom v ponuke nájdete moderné a univerzálne modely nábytku až po exkluzívne kúsky do manažérskych či reprezentatívnych priestorov.Vďaka nášmu širokému portfóliu kancelárskeho nábytku a jeho možnostiam prispôsobenia dokážeme do každého priestoru priniesť komfort aj štýl. Náš nábytok je vhodný do open-space konceptov, ale aj do klasických samostatných kancelárií či iných, špecifických priestorov, pričom v ponuke nájdete moderné a univerzálne modely nábytku až po exkluzívne kúsky do manažérskych či reprezentatívnych priestorov.

Naše najnovšie realizácie

Kancelárske priestoryPríjem a výdaj - Brenntag

Príjem a výdaj - Brenntag

Kancelária príjem a výdaj pre Brenntag - Expedícia s rozlohou 36m² bola navrhnutá pre 4 pracovníkov s dôrazom na ergonómiu a estetiku. Priestor je tiež prispôsobený na návštevy vodičov kamiónov s n...

Interiér na mieruKODYS - Kancelária riaditeľa

KODYS - Kancelária riaditeľa

Vždy, keď prichádzate do vášho pracovného priestoru, chcete cítiť inšpiráciu a motiváciu, aby ste dosiahli svoje ciele. Pri navrhovaní kancelárie pre riaditeľa spoločnosti KODYS sme mali za cieľ vy...

Kancelárske priestoryKOLTEN - JC design

Open office pre KOLTEN

Nadčasový dizajn, ergonómia a funkcionalita - to sú kľúčové prvky, ktoré sme zohľadnili pri vytváraní nových priestorov pre spoločnosť KOLTEN. S radosťou sme sa pustili do úlohy vytvorenia modernýc...

Do každého pracoviska vám pomôžeme priniesť element unikátnosti a vlastnej identity, ale aj funkčnosť nevyhnutnú pre efektívne fungujúce pracovisko. Správny výber nábytku, doplnkov a ich prispôsobenie na mieru v kombinácii s našim odborným pohľadom na problematiku kancelárií vám pomôže vytvoriť ideálny priestor na prácu spĺňajúci tie najvyššie štandardy moderných kancelárií.

Pri návrhu interiérov na mieru vám pomôžeme nielen s výberom konkrétnych prvkov a ich personalizáciou, ale poradíme vám aj so štruktúrovaním celého priestoru, jeho delením a prispôsobením rôznym potrebám a aktivitám pracovníkov. V rámci návrhu vám pomôžeme s integráciou deliacich systémov a odhlučňovacích panelov, sedením jednotlivých oddelení a pracovníkov, oddychovými zónami, špeciálnymi miestnosťami ako zasadačky, kuchynky či inými.

Vytvoríme spoločne niečo úžasné?

NAŠI KLIENTI

Proxenta
Brenntag
Aricoma
Kodys
Leoni
Maspex