Nahrávam...

Interiérové štúdio

Pomáhame vytvoriť interiéry podľa vašich predstáv. Bez ohľadu na to, aká je vaša predstava alebo rozpočet, pomôžeme vám navhrnúť ideálne pracovisko, v ktorom sa budú vaši zamestnanci a kolegovia cítiť dobre. V každom projekte zohľadňujeme individuálne požiadavky klientov, ale aj samotnej organizácie. Aby sme dosiahli harmóniu funkčnej a dizajnovej stránky kancelárií, ale aj iných priestorov, vždy zohľadňujeme tradičné a rokmi overené poznatky s modernými prístupmi a riešeniami.

Vďaka nášmu širokému portfóliu kancelárskeho nábytku a jeho možnostiam prispôsobenia dokážeme do každého priestoru priniesť komfort aj štýl. Náš nábytok je vhodný do open-space konceptov, ale aj do klasických samostatných kancelárií či iných, špecifických priestorov, pričom v ponuke nájdete moderné a univerzálne modely nábytku až po exkluzívne kúsky do manažérskych či reprezentatívnych priestorov.

Do každého pracoviska vám pomôžeme priniesť element unikátnosti a vlastnej identity, ale aj funkčnosť nevyhnutnú pre efektívne fungujúce pracovisko. Správny výber nábytku, doplnkov a ich prispôsobenie na mieru v kombinácii s našim odborným pohľadom na problematiku kancelárií vám pomôže vytvoriť ideálny priestor na prácu spĺňajúci tie najvyššie štandardy moderných kancelárií.

Pri návrhu interiérov na mieru vám pomôžeme nielen s výberom konkrétnych prvkov a ich personalizáciou, ale poradíme vám aj so štruktúrovaním celého priestoru, jeho delením a prispôsobením rôznym potrebám a aktivitám pracovníkov. V rámci návrhu vám pomôžeme s integráciou deliacich systémov a odhlučňovacích panelov, sedením jednotlivých oddelení a pracovníkov, oddychovými zónami, špeciálnymi miestnosťami ako zasadačky, kuchynky či inými.

ZARIADILI SME

0

Nákupný košík