Nahrávam...

Podnož STABILITY

Ak sa chcete cítiť pohodlne nech je vaša práca akokoľvek náročná, to najlepšie, čo môžete urobiť, je zvoliť si stôl s nastaviteľnou výškou. Dvojmotorový elektrický stôl STABILITY patrí vďaka svojej spoľahlivosti medzi najobľúbenejšie modely na trhu. Doska stola je dostupná v dvoch prírodných farebných prevedeniach, ako aj v bielej farbe a čiernej. Samozrejmosťou je dotykové ovládanie výšky stola od 62,5 cm do 127,5 cm so štyrmi programovateľnými nastaveniami, ako aj antikolízny systém. K dispozícii s 5 ročnou záručnou lehotou.

V sekcii Doplnky máte možnosť výberu kompletného káblového manažmentu alebo priechodky na káble s tlmením (výrez do pracovnej dosky a osadenie priechodky pre vedenie káblov). V prípade výberu priechodky na káble si viete zvoliť pozíciu výrezu na priechodku (do ľavého horného rohu, stred alebo pravý horný roh).

Farba podnože:
Doska:
Rozmer dosky:
Káblový manažment:
Pozícia priechodky:
392/326,67

Malobochodná cena s DPH / bez DPH

392/326,67

Malobochodná cena s DPH / bez DPH

392/326,67

Malobochodná cena s DPH / bez DPH

Rozsah nastavenia výšky:625 až 1275 mm

Nastaviteľná veľkosť konštruckie:Š(1075 - 1800 mm) x H(600 mm)

Možné veľkosti dosiek:Š(1200 - 1800 mm) x H(800 mm)

Dĺžka podnože:700 mm

Input:110 - 230 V

Max. nosná kapacita:120 kg

Záruka:5 rokov

Hlučnosť:< 45 dB

Rýchlosť:40 mm/s

Množstevné zľavy

  • 3 až 5 ks - 5 % zľava
  • 6 až 9 ks - 7 % zľava
  • 10 ks a viac - kontaktujte nás na info@jcdesign.sk

Výhody väčších odberov:

  • možnosť voľby pracovnej dosky na mieru

Elektrický výškovo nastaviteľný stôl STABILITY

Ak sa chcete cítiť pohodlne, nech je vaša práca akákoľvek náročná, to najlepšie, čo môžete urobiť, je zvoliť si stôl s nastaviteľnou výškou. Dvojmotorový elektrický stôl STABILITY patrí vďaka svojej spoľahlivosti medzi najobľúbenejšie modely na trhu v kategórii dvojmotorových elektrických stolov. Elektrický stôl je vybavený ovládacím dotykovým pamäťovým ovládačom stola so 4 možnosťami nastavenia výšok, integrovaným antikolíznym systémom a Timotion Motors zariadením, ktoré sa dokáže prispôsobiť nerovnostiam povrchov.

Prečo práve výber ergonomického pracoviska u nás?

V (nedávnej) minulosti bolo označenie "home office" takmer neznámy pojem. Teraz sa s touto možnosťou práce stretáva takmer každý. Je to síce pohodlnejší spôsob vykonávania práce za počítačom, ale nesprávnym sedením o pohodlie môžeme prísť. Naša spoločnosť sa špecializuje na ergonómiu na pracovisku aj v domácnosti. Na oplátku za naše služby a produkty ponúkame zvýšenie efektivity práce a zdravé aktívne sedenie, státie, a prevenciu voči fyzickým ťažkostiam zapríčineným nesprávnymi polohami sedenia a státia počas pracovnej doby.

✅ zdravá poloha pri práci ✅ personalizácia výšky stola podľa výšky pracovníka
✅ možnosť striedania polôh pri práci ✅ predchádzanie chronickým bolestiam
 zvýšenie produktivity pri práci 

V prípade, ak máte záujem si naše produkty pozrieť osobne, neváhajte navštíviť náš showroom v Bratislave!

Nájdete nás na adrese Račianska 90, 831 02 Bratislava, budova Lightpark, 2. poschodie

Taktiež odporúčame

ZARIADILI SME

0

Nákupný košík